Telefon: 220 440 000

pomáháme / o messengeru

PARAPLE: Pomáháme vozíčkářům

Zdraví je pro práci messengera zásadní. Hluboce si vážíme těch, kteří i přes svůj hendikep dokáží překonávat překážky. Proto už 10 let podporujeme Centrum Paraple, kterému pravidelně věnujeme využívání našich kurýrních služeb. To je to nejmenší, co pro vozíčkáře můžeme udělat.

www.paraple.czMISSE: Známé osobnosti a Messenger pomáhají postiženým dětem

Svět kolem nás nám není lhostejný. Ve spolupráci s divadelníkem Petrem Formanem jsme založili charitativní projekt Misse. Zajímavé osobnosti společenského života jezdí jako kurýři po Praze a lidem, kteří se rozhodli finančně podpořit postižené děti, doručují dárcovské certifikáty.
Peníze vybíráme vždy na konkrétní děti a drahé přístroje, které jim ulehčí život. Uspořádali jsme již dvě kola charitativního projektu Misse a rozhodně to nebylo naposledy. Jezdci už se těší, až opět vyjedou do ulic jako kurýři se žlutočerným batohem Messengeru, vlaječkou Misse a pomůžou tak dobré věci. Misse totiž není jen o finanční pomoci konkrétním handicapovaným lidem. Misse je o snu, že pro ně, kvůli nim a pro jejich potřebu vyjedou "hrdinové" a "bojují" jeden den pro jejich věc.

www.misse.cz

Petr Forman s majitelem Messengera Davidem Voverkou v den MISSE